fbpx

HAKKIMIZDA

BAKIRKÖY GRAND ONUR HOTEL

TÜM PERSONELİYLE HİZMETİNİZDEDİR!

HAKKIMIZDA

BAKIRKÖY GRAND ONUR HOTEL

TÜM PERSONELİYLE HİZMETİNİZDEDİR!

Grand Onur Hotel

Grand Onur Hotel & Suite firmamız 2005 yılından bu yana günlük kiralık ev ve Bakırköy Günlük Kiralık Daire alanında hizmet vermekte ve bu konuda sürekli kendini geliştiren ve misafirlerinin istekleri doğrultusunda hizmetlerini ve kalitesini arttırmaktadır. Bizim için en önemli olan misafirlerimizin huzur içinde konaklaması ve daha sonra bulunduğumuz konumda tek adresleri olmak hedefimizdir.

Girişimci, ufku açık, vizyonu geniş ekip çalışması ile İstanbul Avrupa yakasında hızla büyümeye göstermiştir. Günümüz koşullarında mevcut birçok tesis arasında müşteri devamlılığı ile kendini ispatlamıştır… Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun fiyatları ve kalitesiyle “müşteri memnuniyeti “hedefine ulaşmıştır… “Müşterilerimizin gülen yüzü ve taktiri” bizlere verilen.

Büyüyen ailemiz içerisinde sizleri de görmekten onur duyarız. Konaklama konusunda hizmet veren bir firmayız. Her işte olduğu gibi, bu işte de bazı etik değerler ve yasal zorunluluklar mevcuttur. Her kullanımdan sonra evi temizletmemiz gerektiği ise etik değerlerimize bir örnektir. Biz bu değerler ve kurallara göre hizmet anlayışımızı oluşturduk. Bu sayede ayakta kalıyoruz ve işimizi sürdürebiliyoruz.

Grand Onur Hotel Suite konusunda firmamız en hassas olanıdır. Sizlere sunduğumuz evlerimizde gereken tüm eşyaları yerleştirdik. Bu eşyaların bakımını sürekli yapıyoruz. Ayrıca evlerimizi kullanım sonrası temizlikten farklı olarak periyodik aralıklarla kapsamlı temizliğe tabii tutuyoruz. Tüm hizmet anlayışımız sizlere daha iyi bir konaklama deneyimi sunmak içindir.

Grand Onur Hotel - Hakkımızda

MİSAFİRLERİMİZ NE DİYOR?

Çok temiz ve müşterilere karşı ilgileri muazzamdı gerçekten kalite ve konfor İçin çok iyi bir suit otel..

Mükemmel temizlik guleryüzlü personel merkezi konumda her yere yakın kesinlikle tavsiye ederim..